עיבוי שפתיים

כל מה שרצית לדעת על עיבוי שפתיים
לא כולן נולדו עם השפתיים המושלמות, חלק גדול מהנשים יעידו כי רק אם היה להן קצת אומץ היו ניגשות בלי לחשוב פעמיים לעבור עיבוי שפתיים בסיליקון בכדי להרגיש חושניות יותר ויפות יותר. אז מהו למעשה ההליך, האם הוא מסוכן ולמי מתאים לעבור הליך עיבוי שפתיים בסיליקון?
לפניכן התשובות.

 

מהו הליך עיבוי שפתיים?
עיבוי שפתיים זהו למעשה הליך רפואי קוסמטי אשר נועד להעניק למטופל שפתיים עבות יותר ובשרניות יותר מהשפתיים הטבעיות שלו.

עיבוי שפתיים בסיליקון זהו למעשה הליך רפואי קוסמטי אשר נועד להעניק למטופל שפתיים עבות יותר ובשרניות יותר מהשפתיים הטבעיות שלו.

לפני ההליך, כל מי שרוצה לעבור עיבוי שפתיים, צריך להגיע אל הרופא המומחה אשר יבדוק את המצב הרפואי ומידת ההתאמה של כל מטופל להליך הרפואי, שכן, ישנם המון מקרים שבהם המטופלים פשוט לא מועמדים פוטנציאלים לעבור את ההליך. במהלך הפגישה מול הרופא, יקבל המטופל תדרוך מלא אודותיו ואודות תופעות הלוואי האפשריות.

 

על ההליך עצמו:
טיפול עיבוי שפתיים בסיליקון מתבצע על די רופא מומחה ומוסמך בלבד אשר מבצע את ההזרקה של טיפות הסיליקון השקופות ישירות אל שפתי המטופל באמצעות מחט עדינה ומזערית ביותר. מסביב לאזור שבו טיפות הסיליקון הוחדרו לשפתיים נוצרות רקמות אשר מביאות את המראה המלא והבשרני של השפתיים החושניות.

חשוב לציין כי הסיליקון הינו חומר אשר מאושר בארץ על ידי משרד הבריאות ומאושר להזרקה וטיפול גם באזור השפתיים. כמו כן, בשיטת עיבוי שפתיים בסיליקון ניתן להזריק עד כמות של 0.2 סמ"ק בכל טיפול ולא יותר מזה, כך, שבמצבים רבים נדרש המטופל להגיע למספר טיפולים ולא לטיפול 1 בלבד.

 

לאחר הטיפולים
כבר לאחר הטיפול הראשון המטופלים יראו את ההבדל בצורת השפתיים אשר יראו כבשרניות ומלאות יותר והסיבוכים האפשריים הינם כמעט ואפסיים כשמדובר על מילוי שפתיים בסיליקון, שכן, מדובר בחומר סטרילי ביותר ובעל תופעות הלוואי הנמוך ביותר לעומת שיטות אחרות של עיבוי שפתיים.

2 Comments

 1. היי,
  אם אתם זקוקים לרופא שיניים חירום, עצה שלי היא לפנות פשוט
  אל מרפאת ד"ר קלריסה מור-גן שתוכל לסייע לכם בכל בקשה
  ובשאלה שיש לכם. הם מומחים בענף ובעלי ידע עשיר בו כך
  שתוכלו להיות בטוחים שפניתם למקום הנכון. שיהיה בהצלחה!

 2. צהריים טובים לכולם, אני רוצה להמליץ בחום על ד"ר אסתר גדז'.
  היא מתמחה בטיפולי כתמי עור חומים והיא תשמח לעמוד לשרותכם
  במידה ויש לכם כתמי עור חומים שאתם רוצים להיפטר מהם לצמיתות
  וללא צלקות

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.